HFE/SFM-25
Euromate heeft met het product HFE/SFM een zeer effectief én efficiënt systeem om (zwevende) (fijn)stofdeeltjes te filteren die veel voorkomen in magazijnen. Denk aan stof afkomstig van stro, hooi, zaagsel. Ook dierenhaartjes en huidschilfers zweven door de lucht. Deze industriële luchtreiniger, met geïntegreerde ventilator, heeft een elektrostatisch filter en zakkenfilter.
Kenmerken
• Door de afname van (fijn)stof wordt er een prettige en gezonde werkomgeving gerealiseerd.
• (Tijds)besparing op schoonmaak.
• Hoge energiebesparing. De HFE/SFM unit circuleert de gefilterde, reeds opgewarmde lucht, en brengt daarmee een luchtstroom op gang die de temperatuur gelijkmatig over de ruimte verdeelt.
• De herbruikbare en reinigbare elektrostatisch filter (fijnstof) in combinatie met het zakkenfilter (grof stof) zorgt voor een zeer effectieve luchtreiniging.